J&B Elinstallationer Boden

J&B Elinstallationer Boden
Sturegatan 18
96133 Boden
0921-12305

J&B Elinstallationer Luleå

J&B Elinstallationer Luleå
Ödlegatan 5B
973 34 LULEÅ
0920-879 00 vx
Boden
Sturegatan 18
96133 Boden
0921-12305
Luleå
Ödlegatan 5B
973 34 LULEÅ
0920-879 00 vx
E-postadress
info@jbel.nu
Anders Björnström

Anders Björnström

VD, projektledare & delägare

070-663 43 88
anders@jbel.nu

Fredrik Nilsson

Fredrik Nilsson

Projektledare Boden

070-663 07 74
fredrik.nilsson@jbel.nu

Magnus Edman

Magnus Edman

Service Boden

070-663 63 09
magnus.edman@jbel.nu

Ewy Rehnlund

Ewy Rehnlund

Ekonomichef

070-680 85 30
ewy.rehnlund@jbel.nu

Martin Slagbrand

Martin Slagbrand

Projektledare Boden

070-663 18 14
martin.slagbrand@jbel.nu

Gunnthorunn Gudrunardottir

Gunnthorunn Gudrunardottir

Administration

070-690 85 35
gunnthorunn.gudrunardottir@jbel.nu

Daniel Stenberg-Norrman

Daniel Stenberg-Norrman

Operativ avdelningschef Service Luleå

070-663 43 09
daniel.stenberg@jbel.nu

Behöver du hjälp?

Ring oss så löser vi det!

Vill du inte ringa kan du använda formuläret nedan så hör vi av oss så fort vi kan.

1 + 15 =

Ring oss på 0921-123 05 eller 0920-879 00 eller besök något av våra kontor.

Copyright 2018 © J&B Elinstallationer AB. Alla rättigheter förbehållna.